Medal 95-lecia Polskiego Czerwonego Krzyża dla „Piątki”

Data: 27 maja, 2015

W maju, miesiącu szczególnym dla działalności Polskiego Czerwonego Krzyża, miejscowy Zarząd Rejonowy PCK zorganizował w sali widowiskowej Ostrowskiego Centrum Kultury uroczyste obchody 96-lecia Polskiego Czerwonego Krzyża na Ziemi Ostrowskiej. Przy okazji tak ważnego jubileuszu przypomniano historię i główne idee organizacji oraz podkreślono aktywną współpracę z ostrowskimi szkołami. Słowa uznania i podziękowania za udział we wszystkich akcjach charytatywnych organizowanych na rzecz pomocy potrzebujących, usłyszała pani Dorota Cieśla, dyrektor szkoły, która odebrała wyróżnienie w postaci Medalu 95-lecia Polskiego Czerwonego Krzyża na Ziemi Ostrowskiej. Uroczystość uświetnił, m.in. występ uzdolnionej absolwentki naszej szkoły, Julianny Ashaolu, obecnie solistki ze studia wokalnego Art. Musica z Młodzieżowego Domu Kultury.