Mecz koszykówki kadra kontra absolwenci

Data: 23 czerwca, 2016

20 czerwca z okazji uroczystości otwarcia nowego boiska sportowego rozegrany został doroczny mecz koszykówki pracownicy szkoły kontra absolwenci. Mecz kibicującym uczniom oraz rodzicom przysporzył wiele emocji.

Ekipa „Absolwentów” w składzie: Mikołaj Spała, Jakub Balicki, Mikołaj Zaremba, Nikodem Suski, Mikołaj Michalak, Marcin Dymała, Błażej Pawlik, Weronika Hipp, Szymon Rosik, Aleksander Gorgolewski po pasjonującym pościgu do ostatnich minut pokonała 84:83 „Oldboy-ów” występujących w składzie: Marek Śmiłowicz, Radosław Balicki, Jacek Wawrzyniak, Kacper Juszczak, Krzysztof Kowalczyk, Kasper Smektała, Łukasz Olejnik.

Organizowany corocznie mecz jest doskonałą okazją do spotkań naszych uczniów z koszykarzami, których na co dzień mogą podziwiać tylko z trybun.

W przyszłym roku kolejny mecz, będzie więc okazja do rewanżu.