Maraton Zumba Fitness dla Matyldy

Data: 30 stycznia, 2016

W sobotnie popołudnie w hali sportowej naszej szkoły  odbył się „Wielki Charytatywny Maraton Zumba Fitness” dla Matyldy. Imprezę poprowadziło liczne grono instruktorów zumby:  Izabela Kusza, Asia Kanicka, Daria Krakowska, Paulina Gidaszewska, Kinga Jaworska, Sebastian Jakubowski, Ania Janicka-Kolażowska, Marika Wojtowicz-Puchalska, Karolina Kwiecień oraz Ola Mierzchała. Przede wszystkim jednak podziękowania należą się wszystkim uczestnikom maratonu, którzy przybyli w liczbie blisko 200 osób. Akcją koordynowały dyrektor SP 5 Dorota Cieśla oraz nauczyciel SP 5 Magdalena Kołodziej, oprawę medialną zapewniła Kinga Bartczak, a w akcję promocyjną zaangażowały się PHU „Alpa” Alicji Jankiewicz oraz Telewizja Proart.

„Wielki Maraton Zumby” pozwolił zebrać kwotę 2.563,04 zł, środki zostaną przeznaczone  na pokrycie kosztów około medycznych związanych z powrotem Matyldy do zdrowia.  Składamy serdeczne podziękowania firmom zaangażowanym w przeprowadzenie imprezy.

Maraton wsparli: Salon Fryzjerski „Estilo”, Gabinet Kosmetyczny „Bellezza”, MartaFit.pl – Marta Libudzic, „Deco Klimaty” – Paweł Moch, “Oriflame” – Ostrów, Dariusz Płókarz, Hieronim Szewczyk, Bogdan Cieśla.