Mamy Niepodległą!

Data: 6 listopada, 2013

W dniu 4 listopada Marszałek Sejmu Ewa Kopacz zainaugurowała ogólnopolską akcję społeczną pod hasłem “Mamy Niepodległą!”. Akcja polega na bezpłatnym wysyłaniu przez obywateli Rzeczypospolitej okolicznościowych życzeń – w postaci tradycyjnej drukowanej kartki pocztowej oraz w formie e-kartki i neokartki – do bliskich i znajomych z okazji Narodowego Święta Niepodległości obchodzonego w dniu 11 listopada. Pomysłodawcą i autorem koncepcji akcji jest Artur Matys – Kierownik Działu Promocji i Komunikacji Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku. Autorami projektów kartek są wybitni polscy artyści graficy: Piotr Młodożeniec, Andrzej Pągowski i Józef Wilkoń.

Zachęcamy wszystkich uczniów oraz rodziców do włączenia się w akcję. Od 4 do 11 listopada każdy zainteresowany udziałem w akcji “Mamy Niepodległą!” będzie mógł wysłać kartkę   za pośrednictwem  strony internetowej: http://muzeumpilsudski.pl/dzialalnosc/mamy-niepodlegla/wyslij-e-kartke.

W ramach akcji można też wziąść udział w konkursie fotograficznym dokumentującym Radosne Święto Niepodległości. Szczegóły konkusu http://muzeumpilsudski.pl/dzialalnosc/mamy-niepodlegla/konkurs

1451530_594031480632042_1477213233_n