Mamy finalistów Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Data: 12 stycznia, 2016

W piątek 8 stycznia 2016 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Ostrowie Wielkopolskim odbył  się etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego, którego organizatorem jest Wielkopolski Kurator Oświaty.

Czworo naszych uczniów przystąpiło do tego etapu: Oliwia Kwiecińska z klasy 6b, Agata Sztukowska z klasy 6c, Marcelina Głowacka z klasy 6d oraz Paweł Szukowski z 6d.

Po 90 minutach wytężonej pracy, pełni emocji, zmęczeni, a zarazem zadowoleni opowiadali o zadaniach, o tym jak sobie z nimi radzili. Z niecierpliwością czekaliśmy na wyniki, które zostały ogłoszone następnego dnia. Oliwia Kwiecińska z klasy 6b i Paweł Szukowski z 6d zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego! BRAWO!

Etap wojewódzki już niebawem, 13 lutego, będziemy trzymać kciuki. Powodzenia!

Wszystkim uczestnikom składamy słowa uznania za udział w etapie rejonowym ponieważ już to jest dużym sukcesem, a zakwalifikowanym do etapu wojewódzkiego życzymy zdobycia tytułu laureata.