Mali kibice SP5 na wielkim stadionie.

Data: 7 listopada, 2011

Dnia 30 października 73 uczniów naszej szkoły wraz z opiekunami wyjechało na mecz piłkarski do Poznania. Wyjazd od samego początku wzbudzał wiele emocji. Uczniowie przygotowani do meczu w szaliki i inne gadżety jak przystało na prawdziwego kibica weszli na stadion przy ulicy Bułgarskiej. Dzieci skorzystały z oferty bezpłatnego wejścia na sektor dziecięcy przygotowanej przez Klub Lecha Poznań. Świadomość bycia jednym z ponad 33 tysięcy kibiców oraz atmosfera panująca na trybunach wyzwalała we wszystkich dużo radości i pozytywny nastrój. Na uznanie zasługuje klub Lecha Poznań, który zadbał o bezpieczeństwo podczas meczu. Dużym zaskoczeniem była dla nas postawa poznańskich kibiców, którzy swoim dopingiem jednoczyli się z gorącymi sercami uczniów i zachęcali ich do pozytywnego wspierania piłkarzy Lecha. Mimo, iż drużyna, której kibicowaliśmy nie zdobyła żadnej bramki dostarczyli nam ostrowskim kibicom mnóstwo fantastycznych wrażeń. Myślę, że wyjazd ten długo pozostanie w naszej pamięci i chętnie tam wrócimy.