Majowe spotkanie z przyjaciółmi z Odolanowa.

Data: 25 maja, 2015

W minioną sobotę, tj. 23 maja br. w ramach rewalidacji uspołeczniającej i rewizyty dzieci z klas integracyjnych, ich rodzice oraz nauczyciele pani Danuta Adamik, Małgorzata Moneta-Molska, Anna Wożniak, Barbara Cnotliwa  oraz dyrektor szkoły Dorota Cieśla spotkali się na terenie naszej szkoły z przyjaciółmi z Odolanowa w postaci pedagoga i szefowej fundacji „Tęcza” Aliny Bolach, dyrektora Zespołu Szkół w Odolanowie Przemysława Lepka i nauczycielki  Marioli Lepka oraz jednego z uczniów tamtejszej placówki Bartka i jego mamy. Spotkanie trwające ponad dwie godziny przebiegało w atmosferze rozmów, wzajemnej wymiany doświadczeń przy suto zastawionym stole  owocami pełnymi witamin. W wolnej chwili dzieci wykonały papierowe kosze pełne warzyw i owoców. Nasze wspólne biesiadowanie zostało uhonorowane obecnością radnej miejskiej pani Mileny Kowalskiej, która z dużym zaangażowaniem wsłuchiwała się w to co rodzice, nasi goście i my mieliśmy do przekazania o problemach i sukcesach naszych dzieci.