MAJOSTASZKI – OSTROWSKI TALENT SHOW 2014 – TALENTY Z PIĄTKI

Data: 14 maja, 2014

Podczas tegorocznych Majostaszków, 10 maja, uczniowie naszej szkoły mieli doskonałą okazję zaprezentować swoje muzyczne talenty. Na Scenie Głównej w Parku Miejskim odbywał się Ostrowski Talent Show. Koncert prowadził p. Szymon Matyśkiewicz. Wśród grona solistów znalazły się: Joanna Skoczylas – kl. V d, Martyna Zielezińska, Julia Pastok, Marta Sztukowska Weronika Mierzejewska z klasy V a, Amelia Waliszewska, Wiktoria Pawlak, Natalia Usarek z klasy V b. Dzieci młodsze reprezentował Jakub Zieleziński – kl. I a oraz Maja Krawczyk – kl. II c. Na zakończenie wystąpił Szkolny Chór Dziecięcy “Gama”, w skład którego wchodzą dzieci z klas I – V. Do prezentacji młodych artystów przygotowali: p. Irena Treska i p. Jan Gajny. Naszym występom kibicowała wicedyrektor p. Donata Malinowska – Reszel i oczywiście niezawodni Rodzice – Dziękujemy!! Uważamy, że dostarczyliśmy wiele radości i emocji słuchaczom, o czym świadczyły brawa publiczności. Po tak dużej dawce muzyki, w obecności Prezydenta Miasta Jarosława Urbaniaka, w ostrowskie, pogodne niebo poszybowała trójkolorowa Poczta Balonowa z niespodzianką. Ciekawe, kto okaże się szczęśliwym odbiorcą? Rozstrzygnięty został również konkurs MZO. Po udanych prezentacjach, pod opieką rodziców korzystaliśmy z wielu festynowych atrakcji – już bez tremy.