Magiczny czas wigilijnej nocy…

Data: 22 grudnia, 2011

22 grudnia cała społeczność naszej szkoły przeżywała magiczne chwile. Wszystko za sprawą uczniów klasy VI c, którzy przygotowali jasełka. Dzieci pod kierunkiem pani Małgorzaty Szczepaniak  i pani Marii Juśkiewicz wcieliły się w role Jezusa, Maryi, Józefa, aniołków, pastuszków, trzech króli i zwiastowali Dobrą Nowinę. Publiczność była bardzo wzruszona i zachwycona. Następnie uczniowie wraz z wychowawcami, przy pięknie udekorowanych i zastawionych smakołykami stołach, śpiewali kolędy, dzielili się opłatkiem i obdarowywali prezentami. Jasełka obejrzeli także emerytowani nauczyciele, którzy przybyli na spotkanie wigilijne dla pracowników szkoły. Tak spędzony przedświąteczny czas, pozwolił na chwile refleksji i wprowadził w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.