Magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia

Data: 21 grudnia, 2012

W tych szczególnych dniach i w naszej szkole nie zabrakło świątecznych akcentów. Wigilijne spotkania klasowe, wizyty na Jarmarku Bożonarodzeniowym, wspólne śpiewanie kolęd, prezenty pod choinką, to wszystko przeniosło nas w ten szczególny magiczny klimat. Na szkolnych korytarzach zagościły pięknie udekorowane choinki. Jedna z nich szczególnie pięknie została ubrana w życzenia świąteczne, które otrzymała społeczność szkoły na kartkach.

Wszyscy uczniowie mogli obejrzeć jasełka przygotowane przez szkolny wolontariat oraz uczniów klasy IIc pod kierunkiem Pań Renaty Jelak-Henschel i Ewy Kaczmarek. Przygotowane jasełka miały szczególny charakter ponieważ obok małych artystów wystąpili rodzice zrzeszeni w szkolnym kole wolontariatu. Przedstawienie niosło dla uczniów ważne przesłanie dotyczące pomocy drugiemu człowiekowi.