Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego z SP 5

Data: 5 maja, 2017

Ogromny sukces odniosła Julia Skrzypczak uczennica VI klasy Szkoły Podstawowej nr 5 im. Mieszka I w Ostrowie Wielkopolskim zdobywając tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego.                                                                                             

Julia przeszła pomyślnie kolejne etapy konkursu, aby móc cieszyć się tak zaszczytnym tytułem. Bardzo zdolna, pracowita i sumienna uczennica musiała zapoznać się z wieloma konkursowymi lekturami, obejrzeć wskazane filmy, by móc odnieść się do wybranych pozycji i napisać pracę. Julia z pośród trzech tematów wybrała: Najciekawsze pytania wciąż pozostają pytaniami. Słowa bohatera lektury konkursowej uczyń tematem realistycznego opowiadania twórczego z dialogiem. Poradziła sobie znakomicie.  Do konkursu przygotowała uczennicę Pani Małgorzata Szczepaniak.

                                   GRATULUJEMY SUKCESU!                                                                        

26 maja 2017 r. o godz. 11.00  w Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej II st. im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu odbędzie się uroczyste wręczenie zaświadczeń i nagród.