Laureaci VIII Międzyszkolnego Konkursu Biblijnego „Księga Ksiąg”

Data: 25 lutego, 2016

Nie samym chlebem żyje człowiek, ale każdym słowem, które pochodzi z ust Bożych.

Słowa św. Mateusza ukazują zaangażowanie uczniów naszej szkoły, którzy pod opieką katechetki p. Marii Juśkiewicz przygotowywali się do międzyszkolnego konkursu wiedzy biblijnej organizowanego przez Szkołę Podstawową Nr 1 im. Marii Konopnickiej w Ostrowie Wielkopolskim. Uczniowie klas czwartych poświęcili wiele czasu na zdobywanie wiedzy na temat Biblii i lekturę Pisma Świętego. Solidna praca przyniosła efekty, gdyż reprezentanci SP 5 zostali laureatami: Dominik Rosik zajął I miejsce, zdobywając maksymalną ilość 50 punktów, a Karol Schubert II miejsce z 48 punktami. Zwycięzcy otrzymali dyplomy, materiały promocyjne i nagrody książkowe w postaci pięknych albumów, które ufundował Proboszcz Konkatedry Ks. Krzysztof Nojman. GRATULUJEMY!!!