Krok po kroczku…..najpiękniejsze w całym roczku…..idą święta!

Data: 28 grudnia, 2012

W klasie I b integracyjnej Święta Bożego Narodzenia to kolejny  pretekst do wspólnego biesiadowania. 19 grudnia w godzinach popołudniowych, gdy całą szkołę spowił mrok pogaszonych lamp w klasach, w jadalni szkolnej, przy żłóbku spotkali się rodzice, dzieci i nauczyciele klasy integracyjnej by razem pośpiewać kolędy do wtóru gitar. Nie zabrakło mnóstwa słów niosących dobro w ten czas wigilijny. Dzieci przedstawiły „Przygody Choinki”, obdarowały swoich rodziców własnoręcznie wykonanymi kartkami, a same zostały nagrodzone prezentami od Gwiazdora, który był bardzo zainteresowany ich sukcesami w minionym roku. Ten niezapomniany gość nie zapomniał też o wychowawczyniach pani Lucynie Łukomskiej i Małgorzacie Monecie-Molskiej. Wszyscy rozstali się tego dnia życząc sobie wzajemnie spokojnych, zdrowych Świąt i dużo pomyślności w Nowym Roku! Wesołych Świąt!