Koszykówka na piątkę – I Piknik Koszykówki

Data: 7 lutego, 2012

Nasza szkoła od lat współpracuje z wieloma organizacjami pozarządowymi, które organizują przedsięwzięcia z zakresu promocji zdrowia, sportu oraz kultury i sztuki. Jedną z nich jest Uczniowski Klub Sportowy „Kosz”, który w ostatnią sobotę stycznia wspólnie z rodzicami zorganizował I Piknik Koszykówki. Impreza była doskonałym sposobem na dobrą zabawę rodziców ze swoimi dziećmi. Miała również na celu zintegrować zawodników, rodziców,  trenerów i prezesów. W pierwszej części odbył się mecz niebiescy kontra żółci, gdzie rodzic był w jednym zespole ze swoim dzieckiem, a kapitanami drużyn byli prezesi klubu Dariusz Parzeński i Piotr Czaska . W dalszej części rozegrano mecz dorośli kontra dorośli i dzieci kontra dzieci. Odbył się także konkurs rzutów wolnych i rzutów za trzy punkty. Na końcu imprezy była kawa i ciasto dla wszystkich uczestników. Działacze, a także rodzice zapowiedzieli, że w przyszłości zorganizują podobne imprezy.