KOSZYKARZE SP 5 MISTRZEM REJONU KALISKIEGO

Data: 26 marca, 2017

Reprezentacja chłopców Szkoły Podstawowej nr 5 została Mistrzem Rejonu Kaliskiego w minikoszykówce. W zawodach tych organizowanych w SP 1 wystartowało siedem zespołów z Południowej Wielkopolski. Wystąpiły drużyny z SP 3 Kępna, SP1 Pleszewa, SP 8 Krotoszyna, SP18 Kalisza, SP Doruchowa oraz dwie z Ostrowa SP 1 i SP 5 – Mistrz Miasta i Powiatu. Jak można było się spodziewać w finale zagrały szkoły ostrowskie. Zdecydowanie lepsi okazali się chłopcy z „piątki” pokonując lokalnego rywala 44 – 24 i to oni pojadą na finał wojewódzki do Opalenicy. Zwycięzcy grali w składzie: SMEKTAŁA ALEKSANDER, ZIELIŃSKI MAKSYMILIAN, BUGAJ BARTOSZ, SKOWRONEK FILIP, SEMCZYSZYN MATEUSZ, RACHWALSKI BARTOSZ, ASHAOLU JOSHUA, KOCIEMBA JAKUB, BOGUSŁAWSKI ERYK, WOŹNIAK JAKUB, SIKORSKI IGOR.