Konkursy matematyczne z sukcesami

Data: 13 maja, 2017

Kangur Matematyczny 2017

W tegorocznej edycji Konkursu Matematycznego Kangur wyróżnienia zdobyło 16 uczniów:

Dusza Lena (2b), Marcinkowski Antoni (2a), Kubiak Maciej (2b), Różanek Joanna (2d), Kołodziej Stanisław (2d), Nowak Zuzanna (2d), Kozłowski Robert (3c), Olejnik Lena (3c), Miszczak Maja (3c), Izydorski Antoni (4a), Piec Krzysztof (4d), Woźnica Witold (4c), Luciński Mateusz (6d), Pacyna Jędrzej (6d), Matuszczak Piotr (6d), Godziszewska Milena (6d). Gratulujemy wspaniałego wyniku!

W piątek 12 maja w Szkole Podstawowej nr 13 odbył się IX Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „Polubić Matematykę” im. Marzanny Pietrzykowskiej. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Julia Sieradzka z klasy 6a, Aleksander Szczuraszek z klasy 6c oraz Mateusz Luciński z klasy 6d. Uczestnicy podczas konkursu rozwiązywali test złożony z pięciu zadań w konkursie indywidualnym oraz wykonywali zadania drużynowo w konkursie na „matematyków roku”. Miło nam poinformować, że w konkursie indywidualnym Mateusz Luciński zajął II miejsce, a Julia Sieradzka III miejsce. Gratulujemy!