Konkurs recytatorski “Humor w poezji dziecięcej”

Data: 16 maja, 2016

W środę 11 maja troje uczniów wytypowanych w drodze eliminacji szkolnych wzięło udział w konkursie recytatorskim pod hasłem “Humor w poezji dziecięcej” zorganizowanym przez Zespół Szkół Sióstr Salezjanek w Ostrowie Wielkopolskim. Konkurs miał na celu rozwijać zainteresowanie uczniów poezją, rozbudzać wrażliwość na piękno poezji. Rozwijać uzdolnienia twórcze i umiejętności recytatorskie uczniów, promować młode talenty i zachęcać do występów na scenie. Dwoje uczniów Olga Kisielewska z klasy IIa oraz Jan Gąsiorek z klasy IIIa otrzymało wyróżnienie i drobne upominki za udział w zmaganiach. Jedną z laureatek konkursu została Zuzanna Mosińska z klasy Ib, która doskonale zinterpretowała wiersz Danuty Wawiłow pt. “Świnka”. Gratulujemy zwycięstwa i życzymy Ci dalszych sukcesów.