I miejsce w konkursie “Matematyczny Ostrów”

Data: 18 listopada, 2015

W miniony piątek 13  listopada w Gimnazjum nr 4 odbyła się VI edycja konkursu dla uczniów klas VI “Matematyczny Ostrów”. Naszą szkołę w konkursie reprezentował zespół uczniów w składzie: Oliwia Kwiecińska kl. VIb, Marcin Śron kl. VIc, Paweł Szukowski kl. VId Konkurs składał się z pięciu etapów, w których uczestnicy musieli wykazać się wiedzą   matematyczną oraz wiedzą na temat topografii naszego miasta. Rywalizacja była zacięta i bardzo wyrównana, o zwycięstwie zadecydował 5 ostatni etap w którym uczniowie musieli rozwiązać 9 zadań matematycznych związanych tematycznie z nową i starą siedzibą Młodzieżowego Domu Kultury.

Zespół reprezentujący naszą szkołę zakończył rywalizację na I miejscu. Serdecznie gratulujemy!