Konkurs MAM TALENT rozstrzygnięty !!!

Data: 8 stycznia, 2014

16 grudnia 2013r tuż przed świętami Bożego Narodzenia najbardziej utalentowani uczniowie naszej szkoły zebrali się w stołówce, aby zaprezentować swoje talenty w Szkolnym Konkursie MAM TALENT. Jak zwykle uczestnicy pokazali wspaniałe występy a licznie przybyła publiczność gromko ich oklaskiwała. Uczniowie tym razem zaprezentowali się w kategoriach : plastyka, taniec oraz gra na instrumencie. I tak jury po obejrzeniu występów postanowiło nagrodzić najlepszych uczniów w danej kategorii:

Plastyka

LAUREAT Martyna Glapa IIa

Wyróżnienie Julia Mrowińska IV d

Gra na instrumencie

LAUREAT Jakub Majchrzak IV d

Wyróżnienie Wojciech Górecki III d

Taniec

LAUREACI Katarzyna Binkowska II d

Stefaniak Weronika IVd

Wyróżnienia Bruno Wojciechowski IIa

Filip Zgrzywna IVa

Julia Adamiak Vd