Konkurs języka angielskiego FUN WITH ENGLISH

Data: 1 grudnia, 2011

24 listopada 2011r. w Gimnazjum nr 1 odbyła się druga edycja Konkursu dla Szkół Podstawowych FUN WITH ENGLISH. W konkursie wzięło udział 7 ostrowskich szkół podstawowych, które wcześniej przeprowadziły eliminacje wewnątrzszkolne. Reprezentatami naszej szkoły byli: Gabriela Zachwyc (kl.VIc), Julia Pacyna (kl. VIc) oraz Kacper Zarzeczny (kl. VIa).W sumie w drugim etapie konkursu wzięło udział 21 uczniów, którzy zaprezentowali wysoki poziom wiedzy i umiejętności. Komisja konkursowa wyłoniła trzech laureatów: I miejsce – Aleksandra Zielezińska SP 6, II miejsce – Julia Pacyna SP 5, III miejsce – Mikołaj Palczewski SP 1. Zwycięscy otrzymali nagrody książkowe oraz drobne nagrody rzeczowe. Gratulacje dla naszej laureatki -JULII PACYNY !