Konkurs „Bezpieczniej z prądem” – NAGRODY WRĘCZONE!

Data: 15 stycznia, 2012

W czwartek 12 stycznia laureatka VII edycji Ogólnopolskich Konkursów Edukacyjnych organizowanych w ramach kampanii społecznej „Bezpieczniej z prądem” Natalia Cieszyńska została zaproszona na galę finałową wręczenia nagród. Natalia zajęła I miejsce w finałowym etapie Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Wyprawa w nieznane, moja przygoda w tajemniczej krainie ekologicznej energii”. Jej praca, napisana pod kierunkiem pani Moniki Wawrzyniak okazała się najlepsza w etapie regionalnym i została zakwalifikowana do konkursu ogólnopolskiego. W całej edycji wzięło udział ponad 8 tys. prac. Do etapu ogólnopolskiego wpłynęło: 71 prac literackich, 55 prac plastycznych i 70 prac fotograficznych. Komisja Konkursowa składała się z przedstawicieli wszystkich partnerów strategicznych i wspierających program oraz ekspertów.

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w siedzibie Polskich Sieci Elektroenergetycznych Operator S.A. w Konstancinie-Jeziornie. Nagrody laureatom wręczali Prezes Urzędu Regulacji Energetyki Marek Woszczyk oraz Prezes Zarządu PSE Operator S. A. Henryk Majchrzak.

Zwyciężczyni otrzymała nagrodę w postaci laptopa, a szkoła telewizor.

Dzięki uprzejmości firmy Energa S.A. Gdańsk oddział w Kaliszu, która sfinansowała podróż na galę finałową, Natalia mogła wziąć w niej udział wraz z całą swoją klasą. Dzień obfitował w niezliczoną ilość wrażeń. Po uroczystym wręczeniu nagród wystąpił dla dzieci, z blisko godzinnym programem, iluzjonista Maciej Pol, a następnie wszyscy zostali zaproszeni na wspaniały poczęstunek. Na zakończenie każdy uczestnik gali otrzymał plecak wypełniony upominkami oraz pamiątkowy prospekt, w którym wydrukowano wszystkie nagrodzone prace.

Serdecznie dziękujemy organizatorom za stworzenie imprezy na bardzo wysokim poziomie i z dużą ilością wrażeń dla najmłodszych uczestników. Z przyjemnością będziemy brać udział w kolejnych edycjach.