KONCERT ŻYCZEŃ Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

Data: 18 października, 2016

„Niech was harmonia dźwięków przenika – W odświętny ranek października”

Takimi słowami powitali uczniowie klasy IV d dyrekcję, nauczycieli i pracowników szkoły oraz swoich kolegów i koleżanki podczas apelu z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Przyjął on w tym roku sympatyczną formę koncertu życzeń , a zamiast kwiatów pojawiły się muzyczne upominki.

Pełną gamę instrumentalnych i wokalnych kwiatków w ciepłych barwach jesieni zaprezentowali: pianista Jakub Zieleziński z klasy IVb, wiolonczelistka Lilia Malinowska z klasy IVd, akordeonista Adam Piec z klasy VId oraz solistki Julia Kociemba z klasy Vc, Wiktoria Kaźmierowska z klasy VId i Oliwia Łukomska z klasy Vc.

Wśród  na tę okazję skomponowanych życzeń każdy z nauczycieli oraz pracowników naszej szkoły znalazł słowa, które skierowane były specjalnie do niego. Koncertu poprowadzonego przez Zuzannę Świątek, Olgę Grobelną, Dominika Błocha i Oliwiera Frąszczaka  z zaciekawieniem wysłuchali uczniowie klas 0-III oraz IV-VI. Nad całością czuwali: p. Katarzyna Łukaszewska, p. Kazimiera Grzegorczyk oraz p. Jan Gajny.