Koncert muzyki filmowej

Data: 6 czerwca, 2016

O tym, jak wielką popularnością cieszy się muzyka filmowa świadczy bardzo wysoka frekwencja na koncercie zorganizowanym przez utalentowaną młodzież Studia Wokalnego OCK pod kierunkiem Natalii Janowskiej i Pauli Pływaczyk, która zaprosiła nas na koncert wiodący przez krainę zwykle dostrzeganą na srebrnym ekranie… Unplugged. Songs from the movies

W minioną środę uczniowie klas V d i VI d razem z nauczycielkami języka polskiego skorzystali z zaproszenia i wybrali się do Ostrowskiego Centrum Kultury na przepiękny koncert. Spotkanie na żywo z muzyką tworzoną na potrzeby kina było nie lada przeżyciem. Młodych odbiorców zachwyciły w szczególności znane im motywy z filmu „Minionki”. Widowiskową oprawę koncertu zapewniło odpowiednie oświetlenie oraz najsłynniejsze filmowe kadry w tle.