KONCERT KOLĘD

Data: 29 stycznia, 2017

W styczniu żegnamy się z kolędą na cały rok. Koncert Kolęd “Nasze małe kolędowanie” w wykonaniu Szkolnego Chóru “Gama” pod dyrekcją Ireny Treski, który miał miejsce 16 stycznia 2017r., był wspaniałą okazją do wspólnego przeżywania wraz z zaproszonymi gośćmi muzycznej atmosfery minionych Świąt Bożego Narodzenia. Wszystkich serdecznie powitała dyrektor szkoły p. Dorota Cieśla, składając życzenia pomyślnego Nowego Roku 2017. Najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki śpiewane przez chórzystów, przeplatane były słowami poezji w wykonaniu recytatorów z klasy V a. Nie zabrakło również kolęd śpiewanych wspólnie. Koncert został nagrodzony wielkimi brawami, a każdy chórzysta i recytator – aniołem i słodką niespodzianką. W zorganizowaniu koncertu służyli pomocą: p. Danuta Adamik, p. Beata Olszak, p. Jan Gajny. Bardzo dziękujemy i zapraszamy za rok. Naprawdę warto!!!