Koncert charytatywny Gramy dla Maksa

Data: 2 listopada, 2022

W środę 26 października w dużej sali Ostrowskiego Centrum Kultury odbył się koncert charytatywny Gramy dla Maksa. To już kolejny raz, kiedy Szkoła Podstawowa nr 5 zorganizowała pomoc dla chorego dziecka. W tym roku, dochód z aukcji oraz ze sprzedaży cegiełek przeznaczony był na leczenie Maksa Mareckiego – ośmiolatka, który zmaga się nowotworem. Szpitale, chemioterapia, przerzuty, morfina – to codzienność Maksa, na którego leczenie wciąż brakuje około 1,7mln złotych.

Podczas koncertu wystąpiła Bogna Kowalska z dziećmi z Bożego Podwórka, a także młody zespół, który zdobył duże uznanie publiczności – Tacy nie Inni. Imprezę poprowadził niezastąpiony Adam Wasiela.

Koncert połączony był z aukcją charytatywną – na dobre i otwarte serca ostrowian czekały atrakcyjne fanty (trofea sportowe, sztuka, perełki kolekcjonerskie i inne ciekawostki, których nie da się kupić w sklepie).

Podczas koncertu oraz aukcji udało się zebrać ponad 42 tysiące złotych. Serdecznie dziękujemy!