Koło Małego Aktora z wizytą w zerówce

Data: 26 stycznia, 2012

„Dary jesieni” – to tytuł przedstawienia z jakim Koło Małego Aktora odwiedziło w dniu 25 stycznia dzieci z naszych „zeróweczek”. Aktorzy w pięknie, często własnoręcznie przygotowanych kostiumach, przekonywali wszystkich, że warto jeść owoce. Dowiedzieliśmy się, że nie tylko są one smaczne, ale przede wszystkim zdrowe i pomagają nam bronić się przed chorobami. Aktorzy przebrani za różne owoce np. jabłka, gruszki, winogrona, śliwki, orzech, bardzo obrazowo przedstawiali swoje zalety. Zwrócili uwagę maluchów na zagrożenia środowiska, które wpływają na wartość odżywczą owoców, które jemy. W przedstawieniu nie zabrakło humorystycznych elementów, które były udziałem całego zespołu. Postaci robaczków, ślimaczka i gra narratorów dostarczyły najmłodszym widzom wiele radości. Wszyscy bardzo dobrze się bawili, szczególnie widzowie, którzy po przedstawieniu wykazali się dużą znajomością tematu.

Mamy nadzieję, że kolejne przedstawienia,  równie dobrze zostaną przyjęte przez naszą najmłodszą widownię i dostarczą wszystkim – aktorom i widzom wiele zabawy i ogrom pozytywnych przeżyć.