KOLEJNY SUKCES SZKOLNEGO CHÓRU “GAMA”

Data: 7 grudnia, 2014

15 listopada 2014 r. w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Ostrowie Wielkopolskim Chór “GAMA” pod dyr. p. Ireny Treski wziął udział w Koncercie Pieśni Patriotycznych “Ojczysty Dom”, w ramach Ogólnopolskiego Programu Narodowego Centrum Kultury w zakresie Rozwoju Chórów Szkolnych “Śpiewająca Polska”. W koncercie wzięło udział  27 chórów szkolnych  z  regionu Południowej Wielkopolski. Prezentacje chórów oceniane były przez komisję artystyczną w składzie: prof. dr hab. Andrzej Ryłko – UAM w Poznaniu, Jerzy Wojtaszek – Koordynator Regionalny Programu “Śpiewająca Polska”, Andrzej Sobański – Koordynator Organizacyjny Programu. Nasz chór po raz drugi otrzymał ZŁOTE PASMO. Gratulujemy wszystkim chórzystom.

złote pasmo2014