Kolejne zwycięstwa koszykarek UKS “Piątka”

Data: 30 marca, 2013

W czwartek 28 marca w Szkole Podstawowej nr 5 rozegrano kolejny turniej Ligi Wojewódzkiej Minikoszykówki dziewcząt r. 2001. Koszykarki UKS “Piątka” okazały niegościnne i wygrały swoje mecze z zespołami: OSiR Witkowo i Olimp Rawicz.

UKS “Piątka” – OSiR Witkowo – 91:51

Weronika Hipp – 28pkt., Gabriela Plucińska – 21pkt., Anna Przysada – 12pkt., Natalia Michalska – 10pkt., Barbara Narojczyk – 9pkt., Bogna Marciniak – 6pkt., Miretta Kempa – 3pkt., Zofia Kaszyńska – 2pkt., wystąpiły również: Laura Izydorska, Sandra Kowalczyk i Anastazja Grzyb.

UKS “Piątka” – Olimp Rawicz 69:44

Weronika Hipp – 36pkt., Barbara Narojczyk – 14pkt., Anna Przysada – 12pkt., Bogna Marciniak – 3pkt., Natalia Michalska – 2pkt., Gabriela Plucińska – 2pkt., wystąpiły również: Laura Izydorska, Zofia Kaszyńska, Sandra Kowalczyk, Anastazja Grzyb i Miretta Kempa.