Kolejne międzynarodowe sukcesy naszej uczennicy

Data: 27 maja, 2015

W miniony weekend 16 – 17 maja 2015 roku uczennica klasy III d Kasia Binkowska uczestniczyła w międzynarodowym turnieju tańca towarzyskiego Hebar Cup 2015 w Bułgarii.

Odbywały się tam mistrzostwa federacji WDSF (World Dance Sport Organisation ). Kasia i Mitja, jej partner z Polsko-Kanadyjskiej Szkoły Podstawowej startowali w kategorii juvenile II dla dzieci w wieku 10-11 lat.

Tańczyli w stylu latynoamerykańskim tańce: cha cha cha, rumba, jive i standardowym: walc angielski, tango, quickstep.

W obydwu turniejach zajęli 1 miejsce i  zdobyli złote medale. Jako jedyna para w swojej kategorii wiekowej reprezentowali biało-czerwone barwy.

Czekamy z niecierpliwością na 29 maja, gdyż wówczas w Paryżu będą brali udział w  kolejnym międzynarodowym turnieju.

Talent Kasi połączony z wytrwałością i ogromną pracą nad doskonaleniem swoich umiejętności  udowadniają nam, że warto mieć pasje i dążyć do wyznaczonego celu.

Patrząc na tę drobną  i skromną dziewczynkę bawiącą się na boisku szkolnym, aż trudno chwilami uwierzyć jak wielki talent i potencjał w niej drzemie. Jej wrażliwość, skromność, a przy tym pracowitość i sumienność jaką wykazuje w nauce osiągając imponujące  wyniki, pozwalają nam uznać ją za przykład do naśladowania.

Pamiętamy jej sukcesy sprzed kilku miesięcy, jesteśmy dumni z jej osiągnięć, staramy się ją wspierać trzymając kciuki za kolejne sukcesy i wierzymy, że ta skromna dziewczynka osiągnie w przyszłości wszystko to, na co tak ciężko dziś pracuje. Jej pasja, którą jest taniec pokazuje, że marzenia się spełniają, a krok po kroku możemy dojść do wyznaczonego celu.

Kasiu, jesteśmy z Ciebie bardzo dumni i cieszymy się, że jesteś z nami!!