KOLĘDY I PASTORAŁKI W WYKONANIU CHÓRU “GAMA”

Data: 27 stycznia, 2019

10 stycznia 2019 r. w naszej szkole odbył się kolejny Koncert Kolęd “Nasze małe kolędowanie” w wykonaniu Szkolnego Chóru “Gama” pod dyrekcją Ireny Treski. Wszystkich zgromadzonych gości przywitała dyrektor szkoły p. Dorota Cieśla, składając jednocześnie życzenia noworoczne. Swoją obecnością zaszczyciła nas również wicedyrektor szkoły p. Izabela Potasznik. Wkrótce zabrzmiały najpiękniejsze polskie kolędy oraz pastorałki, śpiewane przez chórzystów wspólnie oraz solo. Recytatorzy prezentowali wiersze o tematyce bożonarodzeniowej i noworocznej. Nie zabrakło również kolęd śpiewanych wspólnie. Brawa publiczności oraz miłe słowa były dla chórzystów najlepszą nagrodą za zaangażowanie w organizację i przebieg koncertu. Cieszymy się, że nasz chór ma tylu fanów. Każdy z chórzystów otrzymał miłą niespodziankę. Za pomoc w zorganizowaniu koncertu dziękujemy: p. Danucie Adamik, p. Beacie Olszak, p. Janowi Gajnemu. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę rodziców i opiekunów naszych chórzystów, którzy dopingują nam bardzo i wspierają nasze zespołowe działania. Do następnego koncertu kolęd pozostał już niecały rok. Już dziś serdecznie zapraszamy.