KOLĘDOWANIE Z CHÓREM “GAMA”

Data: 16 stycznia, 2020

10 stycznia 2020 roku w hali sportowej naszej szkoły odbył się kolejny Koncert Kolęd w wykonaniu Szkolnego Chóru “Gama” pod dyrekcją Ireny Treski. Wszystkich zgromadzonych gości przywitała Dyrektor Szkoły Pani Dorota Cieśla. W otoczeniu zimowo – świątecznej scenografii zabrzmiały najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki. Chóralny śpiew przeplatany był występami solowymi. Publiczność chętnie włączyła się do wspólnego wykonania niektórych kolęd. Wieczór ten pokazał, że wspólne śpiewanie utworów o szlachetnej treści łączy pokolenia, a muzyka nie zna granic. Chórzyści zaprezentowali się pięknie. To również święto naszego chóru, podczas którego podzieliliśmy się owocami naszej pracy. Były oklaski dla chórzystów, publiczności, upominki dla seniorów oraz słodkie niespodzianki dla naszych artystów. Na koniec – podziękowania Pani Dyrektor oraz noworoczne życzenia dla wszystkich zgromadzonych. Dziękujemy za zaangażowanie w przygotowanie koncertu: p. Danucie Adamik, p. Beacie Olszak, p, Janowi Gajnemu, naszemu absolwentowi p. Mateuszowi Matuszewskiemu oraz p. Irenie Tresce. Do usłyszenie za rok.