KLUB MAŁEGO TURYSTY NA SZLAKU

Data: 25 lutego, 2014

W niedzielę 23 lutego uczniowie klas integracyjnych wraz z rodzicami i wychowawcami ruszyli na trasę V Rajdu „Uroki zimy”.

Zima faktycznie okazała się urocza i łaskawa dla młodych, ciałem i duchem, turystów, którzy kroczyli w słoneczne przedpołudnie z uśmiechem na twarzach. Każdy z uczestników otrzymał plakietkę z logo rajdu oraz opaskę odblaskową.

Jednym z przystanków był plac zabaw na terenie ośrodka Piaski – Szczygliczka.

Następnie po aktywnym odpoczynku ruszyliśmy za naszym przewodnikiem w stronę Borowianki. Na mecie czekały niespodzianki w postaci najprawdziwszego wozu strażackiego, w którym każdy mógł się poczuć jak strażak oraz przejażdżki radiowozem.

Niektórzy nie mogli oprzeć się wielokrotnej przejażdżce.

Nasza drużyna otrzymała dyplom, zresztą już kolejny, za najliczniejszy udział.

Kolejny rajd „Marzanna” już za 4 tygodnie.

Miejmy nadzieję, że wiosna nas nie zawiedzie 😉