Klasa IB integracyjna z wizytą w Starostwie Powiatowym

Data: 10 grudnia, 2017

W piątek 8 grudnia klasa I B integracyjna razem ze swoimi paniami Barbarą Cnotliwą i Anną Woźniak wybrała się do Starostwa Powiatowego. Spotkanie odbyło się na zaproszenie starosty Powiatu Ostrowskiego pana Pawła Rajskiego. Na miejscu czekała na dzieci słodka niespodzianka, a pan starosta przyjął nas w Sali konferencyjnej, gdzie jak sam powiedział, przyjmuje wyjątkowych gości. Pan Paweł Rajski przywitał się z dziećmi, opowiedział na czym polega jego praca i co można załatwić w Starostwie Powiatowym. Rozmawiał z dziećmi na różne tematy. Na zakończenie spotkania mali goście otrzymali pluszowe misie z logo Starostwa Powiatowego, a pan starosta złożył życzenia świąteczne dzieciom i ich rodzicom.