Kartki wielkanocne zrobione!

Data: 16 marca, 2016

11 marca odbyły się w naszej szkole kolejne warsztaty w ramach inicjatywy lokalnej „Warsztatowy zawrót głowy”. Tym razem uczniowie wykonywali kartki wielkanocne. Dzieciom towarzyszyli ich rodzice, dziadkowie i rodzeństwo. Warsztaty prowadziła pani Danuta Adamik, która pokazała wiele niesamowitych wzorów kartek. Uczestnicy poznali różne techniki plastyczno – techniczne, możliwości wykorzystania różnorodnych materiałów plastycznych, papierniczych i pasmanteryjnych i nauczyli się jak je łączyć ze sobą. Uczniowie i ich towarzysze dowiedzieli się także jak mądrze i oszczędnie wykorzystywać materiały papiernicze. Na warsztatach panowała przyjazna i radosna atmosfera. Wszyscy bardzo zaangażowali się w swoją pracę dzięki czemu powstało wiele fantastycznych kartek wielkanocnych.