„Już nie zima, a jeszcze nie wiosna-zimowo-wiosenne pejzaże”

Data: 2 kwietnia, 2016

Podsumowanie XVIII Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego klas 1-3 pt. „Już nie zima, a jeszcze nie wiosna-zimowo-wiosenne pejzaże”.

W miniony czwartek 31.03.2016 r., w Szkole Podstawowej nr 6 odbyło się uroczyste podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego pt. „Już nie zima, a jeszcze nie wiosna-zimowo-wiosenne pejzaże”.
Na spotkanie przybyli: p. Ewa Matecka wiceprezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego, członkowie komisji, laureaci konkursu wraz z opiekunami. Uroczystego otwarcia dokonała p. Anna Galant, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 6, następnie głos zabrała Pani Prezydent, chwaląc dzieci za ich talent i pasje artystyczne. Imprezę uświetnił występ muzyczny uczennic z klasy pierwszej oraz przygotowana prezentacja.
O konkursie i pracach uczniów oraz o pracy komisji powiedziała p. Teresa Burkietowicz i p. Maria Szeląg. Dowiedzieliśmy się, że na konkurs wpłynęło ponad 100 prac plastycznych z ostrowskich szkół podstawowych: SP1, SP5, SP6, SP7, SP9, SP11, SP13, Publicznej Szkoły Sióstr Selezjanek i Szkoły Podstawowej SO „Edukator”.
Pani Ewa Matecka i p. Anna Galant wręczyły nagrody, dyplomy i podziękowania zwycięzcom i ich opiekunom.
Komisja w składzie: p. Teresa Burkietowicz, p. Maria Szeląg i p. Cezary Janiszewski wybrała do nagród również prace uczniów naszej szkoły:
W kategorii klas I:
– II miejsce Stanisław Kołodziej uczeń klasy I d – opiekun Anna Karpińska;
– III miejsce Aleksandra Pawlak uczennica klasy I d – opiekun Anna Karpińska;
Wyróżnienie:
– Martyna Majda uczennica klasy I a – opiekun Beata Olszak.
Gratulujemy uczniom sukcesu i życzymy rozwijania talentu!