Julia Skrzypczak wśród laureatów Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego

Data: 3 czerwca, 2017

Ogromny sukces odniosła Julia Skrzypczak uczennica klasy VI a zdobywając tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego.

Julia przeszła pomyślnie kolejne etapy konkursu, aby móc cieszyć się takim zaszczytem. Bardzo zdolna, pracowita i sumienna uczennica musiała zapoznać się z wieloma konkursowymi lekturami, obejrzeć wskazane filmy, by móc odnieść się do wybranych pozycji i napisać pracę. Julia z pośród trzech tematów wybrała: Najciekawsze pytania wciąż pozostają pytaniami. Słowa bohatera lektury konkursowej uczyń tematem realistycznego opowiadania twórczego z dialogiem. Poradziła sobie znakomicie.                                                                                                            

26 maja 2017 r. o godz. 11.00  w Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej II st. im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu odbyło się uroczyste wręczenie zaświadczeń i nagród.  GRATULUJEMY SUKCESU!