Jestem tym, co jem… WIOSENNIE, ZDROWO I KOLOROWO

Data: 9 kwietnia, 2014

W doskonałych humorach klasa Va powitała ostatni poniedziałek, bo w ramach godziny wychowawczej i tematu „Jestem tym, co jem” – uczniowie postanowili być nie tylko zdrowi, ale i wiosennie kolorowi – przygotowali więc samodzielnie smaczne i pożywne kanapki na drugie śniadanie. Obok sera i jajek pojawiła się więc sałata, ogórek, pomidorki, a także świeży szczypiorek i bogate w witaminy kiełki. Znaleźli się także amatorzy oliwek. Wiele osób wyszło z założenia, że również podanie kanapek jest ważne i powstały artystyczne kompozycje. Kanapki zniknęły w mgnieniu oka (niektóre nawet nie zdążyły znaleźć się na zdjęciu!) Uczniowie z Va z pewnością w tym roku szkolnym jeszcze wspólnie pokucharzą… może tym razem będzie to jakaś sałatka?