Jesienna wycieczka

Data: 29 września, 2015

We wtorek 29 września uczniowie klasy I C i I D wspólnie z wychowawcami  Elżbietą Skrzypek i Anną Karpińską, wykorzystując słoneczną wrześniową pogodę udali się na wycieczkę do Parku Miejskiego.

Towarzyszyło im wiele wrażeń, gdyż była to pierwsza dłuższa „wyprawa” małych pierwszoklasistów. Dzieci miały okazję podziwiać piękno jesiennych barw, rozpoznawać gatunki drzew i ptaków za pomocą różnych zmysłów. Szczególnie miły był szum miejskiej fontanny. Z wielkim zainteresowaniem uczniowie obserwowali również pływające po stawie kaczki, uczyli się je rozpoznawać oraz z zaciekawieniem słuchali informacji na ich temat.

Szeroka gama jesiennych symptomów dała wyraz i sprzyjała integracji dzieci, które w doskonałych nastrojach wróciły do szkoły.