Wigilijne spotkanie klasy Ia

Data: 29 grudnia, 2015

W radosnym nastroju, przy blasku choinkowych lampek, w atmosferze zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, odbyło się wigilijne spotkanie uczniów klasy Ia wraz z rodzicami oraz wychowawczynią. Spotkaliśmy się wspólnie w poniedziałkowe popołudnie 21 grudnia, zostawiając na chwilę obowiązki domowe oraz świąteczny zgiełk.

Dzieci w roli aniołów, pastuszków, Trzech Króli, a także Józefa i Maryi odegrały sceny biblijne związane z narodzeniem Pana Jezusa. Występy przeplatane były wspólnym śpiewaniem kolęd. Dzieci doczekały się również odwiedzin świętego Mikołaja, który przybył do nas z workiem pełnym prezentów.

Na zakończenie zasiedliśmy razem do stołu, by przy wypiekach oraz innych smakowitościach przygotowanym przez mamy z naszej klasy, porozmawiać, podzielić się wrażeniami oraz nastrojem zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.