JASEŁKA

Data: 29 grudnia, 2018

Dnia 21.12.2018 roku w Szkole Podstawowej nr 5 im. Mieszka I rozbrzmiały słowa utworu muzycznego pt: „Mario, czy już wiesz?”, które zapoczątkowały spotkanie społeczności szkolnej z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Wszystkich zebranych powitała pani dyrektor Dorota Cieśla, która złożyła gorące i szczere życzenia świąteczne. Scenariusz przedstawienia  jasełkowego przygotowała pani Magdalena Kusińska i zaprezentowała z klasą VIa. Obok klasy VIa na scenie wystąpił szkolny chór GAMA pod dyrekcją pani Ireny Treski oraz uczennice klasy VII c- Maja Krawczyk i Oliwia Łukomska, które wykonały utwory muzyczne solo. Całość przedstawienia nagłośnił Pan Jan Gajny. Wszystkim zaangażowanym w przedstawienie dziękujemy ponieważ przyczynili się do pięknego wprowadzenia w świętowanie NARODZENIA PANA.