Jarmark Bożonarodzeniowy na Ostrowskim Rynku.

Data: 16 grudnia, 2015

Podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego swoje talenty zaprezentowali uczniowie, rodzice oraz nauczyciele naszej szkoły. 14 grudnia dzieci miały możliwość samodzielnie ubierać choinkę na ostrowskim Rynku. Dekoracje ekologiczne, którymi przyozdobiono drzewko, zostały wykonane przez uczniów pod opieką nauczycielki plastyki Pani Iwony Szwarczyńskiej.

Już w kolejnym dniu  uczniowie ze szkolnego wolontariatu “Pomocna dłoń” wspólnie z rodzicami przedstawili współczesne jasełka, których myślą przewodnią  było ukazanie życia współczesnej rodziny. Przedstawieniu towarzyszył śpiew szkolnego chóru Gama z dyrygentem Panią Ireną Treską.

Szczególne wyrazy podziękowania kierujemy w stronę rodziców, Pani Małgorzaty Sobczak, Anny Gąsiorek, Joanny Szczuraszek, Mariusza Piwek, Magdaleny Michalak, rodziny Państwa Spigiel, Lidii Brzezińskiej oraz nauczycieli Pani Barbary Cnotliwej, Liliany Waleńskiej, którzy aktywnie jako aktorzy włączyli się w przygotowanie inscenizacji.

Całość uroczystości na ostrowskim Rynku prowadziła nauczycielka Pani Maria Juśkiewicz.