,,Jabłkowa środa”

Data: 7 grudnia, 2014

W minioną środę, w naszej szkole odbył się niezwykły, owocowy apel. W roli głównej  w różnej postaci wystąpiło JABŁKO.  Na początku kolorowy  przepis na mus jabłkowy podała klasa II b, a klasa II c w ciekawy, naukowy sposób przekazała uczestnikom apelu wartości odżywcze jabłek. Humorystyczną scenkę –  przepis na szarlotkę odegrały dzieci z klasy II d. Natomiast klasa III d przedstawiła wiersze o jabłku. Apel uświetnił taniec “Jabłuszko pełne snu” w wykonaniu klasy III c. Na koniec głos zabrała pani pielęgniarka Maria Cichocka, która zachęciła wszystkich do codziennego jedzenia jabłek, gdyż “Kto zjada jabłko z wieczora ten nie chodzi do doktora”. Po apelu, chętni mogli skosztować smacznej szarlotki.