IV d na meczu „Stalówki”

Data: 3 kwietnia, 2015

W minioną niedzielę odbył się ostatni mecz rundy zasadniczej, w której zmierzyły się drużyny Stali Ostrów i Znicza Pruszków. Na zaproszenie Łukasza Olejnika, nauczyciela wychowania fizycznego, w zmaganiach tych wzięli udział uczniowie klasy IV d z wychowawcą.  Mecz dostarczył uczestnikom niezapomnianych wrażeń i mnóstwo radości, zwłaszcza, kiedy w IV kwarcie po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją, na parkiet wyszedł Łukasz Olejnik. Warto zaznaczyć, że na początku meczu koszykarze Stali Ostrów wręczyli młodym sportowcom UKS „Piątka” nowe stroje, a w przerwie meczu nagrody w postaci darmowej dostawy do domu zdrowej wody źródlanej otrzymało trzech uczniów z klasy IV d. Po meczu młodzi kibice zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie z koszykarzami „Stalówki”.