Integracyjna siatkówka

Data: 11 czerwca, 2013

11 czerwca po raz pierwszy Zespół ds. integracji zorganizował w naszej szkole Turniej Siatkówki Rodziców i Przyjaciół Integracji. Ten innowacyjny pomysł miał na celu integrację rodziców, zwiększenie ich aktywności w szkole. W turnieju wzięło udział pięć drużyn, w skład których wchodzili rodzice z klas integracyjnych Ib, IIb, IIIb, IVb, Vb. Drużyny rozegrały mecze w systemie „każdy z każdym”. Rywalizacja była bardzo zacięta. Najlepszą drużyną okazała się reprezentacja klasy Vb, która wywalczyła puchar i kosz pełen owoców. Drugie miejsce zajęła drużyna klasy Ib. Turniej odbył się w przyjemnej i bardzo przyjaznej atmosferze. Gratulujemy wszystkim uczestnikom wspaniałej postawy, która zaowocowała wieloma ciekawymi akcjami na boisku. Każda z klas miała swój własny fanklub, który w sposób bardzo ekspresyjny i widowiskowy zagrzewał do walki swoją drużynę. Dzieci z rodzicami przygotowały wspaniałe transparenty, plakaty i akcesoria kibica niezbędne na każdej sportowej imprezie. Zawody przyniosły dużo radości i dobrej zabawy wszystkim dzieciom i rodzicom, którzy byli zachwyceni tym turniejem i obiecali, że za rok spotkamy się znowu.