INTEGRACJA KLASY I C 

Data: 29 września, 2021

W środę 22 września uczniowie z klasy Ic wraz z rodzicami i wychowawczynią udali się na wycieczkę integracyjną do Stadniny Koni Borowianka w Ostrowie. 

Pierwsza część pobytu to zwiedzanie stadniny, przejażdżki na przyjaznych kucach, a także wizyta w zagrodzie danieli. Jest to doskonałe miejsce, gdzie klasa Ic miała okazję spędzić czas na świeżym powietrzu – aktywnie, bezpiecznie i edukacyjnie. Były gry i zabawy, m.in. : przeciąganie liny, skoki  w workach, gra w piłkę nożną. Nie brakowało przy tym szczerego śmiechu. Po wspaniałej zabawie należało się ogrzać przy gorącej herbacie i kiełbaskach z grilla. Wspaniały klimat, rodzinna atmosfera, towarzyskie kuce oraz bliskość natury sprawiły, że wycieczka spełniła oczekiwania zarówno dzieci, jak i rodziców.