Informacja dotycząca mundurków szkolnych.

Data: 24 sierpnia, 2018

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że zgodnie z decyzją rodziców od roku szkolnego 2018/2019 w naszej placówce przestają obowiązywać mundurki jako codzienny strój szkolny.

Jednocześnie dodaję iż każdy uczeń powinien zostać wyposażony w bezrękawnik jako element stroju galowego obowiązującego podczas apeli, uroczystości szkolnych oraz reprezentowania szkoły na zewnątrz np. udział w konkursach i innych uroczystościach miejskich.

W najbliższych dniach zostanie opracowany nowy wzór bezrękawnika.  Proszę więc osoby, które jeszcze nie zaopatrzyły się w tę część stroju szkolnego o nie kupowanie starego wzoru. Uczniowie, którzy posiadają stary wzór bezrękawnika oczywiście będą mogli go zakładać w sytuacjach wyżej opisanych.

Dyrektor Szkoły 

Dorota Cieśla