IIIa w Krasiejowie

Data: 1 października, 2021

W poniedziałek 20 września 2021r. dzieci z klasy III a wraz z wychowawcą, p. Karoliną Treska oraz rodzicami: p. Magdaleną Michalak, p. Natalią Radomską wyruszyli na długo oczekiwaną wycieczkę szkolną do Jura Parku w Krasiejowie. Podróż była długa, ale wszystkim dopisywał dobry humor. Kiedy zajechaliśmy na miejsce, czekało na nas mnóstwo atrakcji. Na początku zwiedzaliśmy Park Ewolucji. Następnie z przewodnikiem ruszyliśmy do Parku Dinozaurów. Podziwialiśmy tam wiele ciekawych okazów tych wspaniałych zwierząt. Po obiedzie ruszyliśmy kolejką przez “tunel czasu”. Wiele emocji wzbudził w nas seans filmowy w Kinie 5D oraz Oceanarium z olbrzymim rekinem. W trakcie warsztatów każdy próbował swoich sił w roli paleontologa. Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Ostatnim punktem wycieczki były wspólne zabawy na placu zabaw. Wieczorem pełni wrażeń i energii szczęśliwie wróciliśmy do Ostrowa. To był wspaniały dzień.

m pełni wrażeń i energii szczęśliwie wróciliśmy do Ostrowa. To był wspaniały dzień.