III Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy

Data: 26 listopada, 2013

W dniu 21.11.2013 r w naszej szkole odbył się etap szkolny III Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego. Wzięło w nim udział 14 uczniów naszej szkoły. Uczestnicy mieli do rozwiązania test składający się z pytań otwartych i zamkniętych z zakresu wiedzy przyrodniczej. Zadania obejmowały zagadnienia głównie z biologii i geografii. Były one zróżnicowane pod względem trudności. Dzieci wykazały się wiedzą na wysokim poziomie. Do etapu rejonowego zakwalifikowały się trzy osoby –  Hanna Marciniak i Kajetan Rutecki z klasy VIa oraz Konrad Tetrzona z klasy VIc, zdobywając ponad 75% punktów. Gratulujemy wszystkim, którzy podjęli próbę rywalizacji, a za tych którzy przystąpią do rejonowego etapu trzymamy kciuki.