III Powiatowy Konkurs Taneczny „Tylko taniec” – 1 miejsce

Data: 10 kwietnia, 2017

W miesiącu marcu sali widowiskowej Sulmierzyckiego Domu Kultury odbył się III Powiatowy Konkurs Taneczny „Tylko taniec”, zorganizowany przez Zespół Szkół Publicznych im. Sebastiana Fabiana Klonowicza w Sulmierzycach. W zawodach mogli brać udział wszyscy uczniowie ze szkół podstawowych i gimnazjalnych z powiatu ostrowskiego i krotoszyńskiego. Była to okazja, by tancerze z naszej szkoły mogli zaprezentować swoje dokonania choreograficzno-taneczne. Naszą szkołę reprezentowały trzy grupy taneczne: uczennice z klasy III b, II e oraz IV a i V a. W kategorii: zespoły klas I-III nasza szkoła podstawowa zajęła I miejsce, wytańczyły je uczennice klasy IIIb: Natalia Michalak, Wiktoria Siwak, Blanka Sobczak, Aleksandra Włodarek, Oliwia Sztukowska, Anna Szubert oraz uczennica z klasy Va Kornelia Karpowicz. Dziewczynki wykonały układ taneczny do utworu Pitbull Timbe. Na tym samym etapie klas I-III pochwalić się też możemy wyróżnieniem, które otrzymały dziewczynki z klasy IIe: Amelia Brucheiser, Julita Maciejewska, Olga Wolicka, Julia Luty, Weronika Młynarczyk, które to zaprezentowały układ taneczny do piosenki Bruno Marsa. Uczennice z klasy IV a: Sandra Kurek, Karolina Wasiewicz, Patrycja Wróbel, Nikola Kalińska i Aleksandra Kuroszczyk  zaprezentowały się w układzie tanecznym do piosenki AronChupa Albatraoz.

Wszystkim gratulujemy miejsc na podium, jednocześnie dziękując za godne reprezentowanie naszej szkoły.