II Turniej Ligi Wojewódzkiej Minikoszykówki dziewcząt r. 2001

Data: 10 stycznia, 2013

4 stycznia 2013 w Koninie rozegrano drugi turniej Ligi Wojewódzkiej Minikoszykówki dziewcząt r. 2001. W turnieju wzięły udział trzy zespoły: UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp., MKS MOS Konin oraz gospodarz UKS „Piątka” Ostrów Wlkp.

Wyniki meczów:

UKS „Piątka” – UKS Olimpijczyk 53:26

Punkty dla UKS „Piątka”: Marciniak Bogna – 5, Przysada Anna – 8, Hipp Weronika – 29, Plucińska Gabriela – 5, Narojczyk Barbara – 6, wystąpiły także: Izydorska Laura, Michalska Natalia, Kempa Miretta, Grzyb Anastazja.

UKS „Piątka” – MKS MOS Konin 27:18

Punkty dla UKS „Piątka”: Marciniak Bogna – 1, Przysada Anna – 6, Hipp Weronika – 13, Grzyb Anastazja – 2, Plucińska Gabriela – 3, Narojczyk Barbara – 2, wystąpiły także: Izydorska Laura, Michalska Natalia, Kempa Miretta.